CMOD2004 TR PBFREE
型號描述:
Diode 240 V 200mA Surface Mount SOD-523
DIODE STANDARD 240V 200MA SOD523
型號:
CMOD2004 TR PBFREE
品牌:
Central Semiconductor Corp
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr)
50 ns
Technology
Standard
Capacitance @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
200mA
Supplier Device Package
SOD-523
Operating Temperature - Junction
-65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 nA @ 240 V